Електросамокат DECE ES20 48V 13Ah 1200W – електронний ключ
DECE ES20
Це новий бренд на європейському ринку, що швидко завойовує популярність! Сучасний дизайн та привабливі ціни роблять цей електросамокат дуже конкурентоспроможним.
Електросамокат Dece ES20 дозволяє насолоджуватися кожною деталлю та кожною миттю поїздки. Наповнений спортивними елементами та неймовірною продуктивністю, що визначає його спортивний характер, він вигідно виділяється серед конкурентів.
Електросамокат DECE ES20 48V 13Ah 1200W – електронний ключ EAN (GTIN) 5060567777512
Кожен аспект ES20 був розроблений з думкою про клієнта. Манетка-кнопка з електронним ключем забезпечує безпеку та захищає від несанкціонованого використання.
Електросамокат DECE ES20 48V 13Ah 1200W – електронний ключ
Колір: чорний
Технічні характеристики:
- Марка: Dece
- Модель: ES20
- Акумулятор: 48V 13Ah
- Запас ходу: до 30-40 км
- Максимальна швидкість: 20 км/год*
- Потужність двигуна: 1200W
- Матеріал рами: алюміній
- Гальма: механічні (передні/задні)
- Амортизатори: передній і задній
- Колеса: 10”
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Час зарядки: 10-12 годин
🚀 DECE ES20 – стиль, потужність і безпека в одному електросамокаті!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Decently |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 37 кг |
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 10 час |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Максимальная скорость | 60 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 23 мА/ч |
| Время складывания | 4 сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
- Цена: 50 000 ₴





